Opieka nad stroną: Agencja Reklamowa Warszawa

Świadczymy m.in. usługi assistance Warszawa – Wawer. Współpracujemy z niemal wszystkimi firmami ubezpieczeniowymi oraz działamy na terenie Warszawy- Wawer.  Niezbędna jest ci pomoc drogowa w okolicach dzielnicy Wawer sprawdź, czy współpracujemy też z assistance twojego ubezpieczyciela. Holowanie auto lawetą kierujemy do obywateli całego miasta stołecznego Warszawy.

Posiadamy doświadczenie w tej branży wypracowane na przestrzeni lat, dlatego jesteśmy skuteczni w swoim fachu. Gdy awaria jest prosta, z pewnością zostanie usunięta od ręki, natomiast jeśli jest ona poważniejsza, proponujemy zwykle usługi jednego z naszych zaufanych mechaników.

W ramach twojego assistance pracownik serwisu mechanicznego może usunąć usterkę w twoim aucie. Dzięki obecności na rynku przez lata nasza firma posiada szereg kontaktów do firm jakie można obdarzyć zaufaniem. W razie potrzeby wskażemy w profesjonalny serwis napraw, gdzie problemy z twoim pojazdem zostaną błyskawicznie wykryte i trwale usunięte. Gdy wyrazisz taką chęć możemy odholować twoje auto w miejsce jakie określisz.

Zapraszamy do współpracy.

USŁUGI assistance Świadczymy W Warszawie- Wawer
I OKOLICACH